Головна / Стислий огляд подій / Розпочалась підготовка до 43 сесії Сокальської районної ради

Розпочалась підготовка до 43 сесії Сокальської районної ради

У середу, 25 вересня відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення. У їх роботі взяли участь  керуюча справами Сокальської райради Любов Ребрина та головний спеціаліст із зв’язків зі ЗМІ і територіальними громадами Мар’яна Волос, керівники структурних підрозділів Сокальської райдержадміністрації: заступник начальника фінансового управління Олена Федюк, начальник управління соціального захисту населення Володимир Огінський, а також головний лікар Роман Швед.

Присутні розглянули профільні проекти рішень, які виносяться на 43 чергову сесію районної ради. Основну увагу вони зосередили на питаннях, які стосуються районного бюджету та внесення змін до районної програми соціального захисту окремих категорій населення. Окрім того, були розглянуті проекти рішень щодо передачі майна, яке знаходиться на балансі відділів освіти і культури Червоноградської міської ради у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району. На завершення також були опрацьовані листи, що надійшли на розгляд комісій у міжсесійний період.

Нагадаємо, що відповідно до розпорядження заступника голови Сокальської районної ради, 43 сесія райради відбудеться 3 жовтня 2019 року. Початок о 10 годині, в сесійній залі.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

six − 6 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!