Головна / Стислий огляд подій / Розпочалась підготовка до чергової сесії Сокальської районної ради

Розпочалась підготовка до чергової сесії Сокальської районної ради

В Сокальській районній раді проходять засідання постійних депутатських комісії, які розглядають профільні питання порядку денного 47 сесії райради та дають свої висновки і рекомендації. У їх роботі також беруть участь керівники структурних підрозділів Сокальської райдержадміністрації, установ району та спеціалісти Сокальської районної ради.

Зокрема, 4-5 лютого вже провели свої засідання три комісії: з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку та з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення. Загалом вони розглянули 10 питань порядку денного, які стосувались перейменування навчальних та позашкільних закладів Соснівки, в зв’язку із приєднанням міста до Сокальського району, передачу медичного обладнання Сокальській центральній районній лікарні,  надання дозволу на списання автомобілів, а також затвердження Програми реалізації проєктів місцевого розвитку закладів охорони  здоров’я.

В результаті обговорення членами постійних комісії були прийняті рішення та рекомендовано винести відповідні питання на розгляд 47 сесії районної ради.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

19 − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!