Стислий огляд подій

Розпочалась підготовка до чергової сесії Сокальської районної ради

В Сокальській районній раді проходять засідання постійних депутатських комісії, які розглядають профільні питання порядку денного 47 сесії райради та дають свої висновки і рекомендації. У їх роботі також беруть участь керівники структурних підрозділів Сокальської райдержадміністрації, установ району та спеціалісти Сокальської районної ради.

Зокрема, 4-5 лютого вже провели свої засідання три комісії: з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку та з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення. Загалом вони розглянули 10 питань порядку денного, які стосувались перейменування навчальних та позашкільних закладів Соснівки, в зв’язку із приєднанням міста до Сокальського району, передачу медичного обладнання Сокальській центральній районній лікарні,  надання дозволу на списання автомобілів, а також затвердження Програми реалізації проєктів місцевого розвитку закладів охорони  здоров’я.

В результаті обговорення членами постійних комісії були прийняті рішення та рекомендовано винести відповідні питання на розгляд 47 сесії районної ради.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.