Головна / Стислий огляд подій / Керівник пошти і аматор сцени

Керівник пошти і аматор сцени

Домашівський народний дім – є центром села, у його приміщенні знаходяться всі найважливіші установи, тож людям зручно. Недарма громада власними силами впродовж кількох років споруджувала цей культурно-просвітницький осередок. Власне вже не один рік господарює у цьому приміщенні Домашівський сільський голова Ольга Ващишин, яку на цьогорічних виборах до місцевої ради знову обрали головою. У приміщенні Народного дому – чисто, затишно, просторо, сучасне оформлення, навіть не у кожному районному центрі є така будівля. Отож тут знаходяться усі важливі установи села. Серед них – відділення поштового зв’язку, яке очолює Катерина Багрій. Сюди приємно зайти, чисто, охайно, є чимало інформації для відвідувачів. Зараз триває передплата, то керівник відділення пропонує мешканцям передплатити газети і журнали. Звичайно, насамперед, агітує за «Голос з-над Бугу», адже районний часопис подає інформацію, яка стосується нашого регіону, а також інформативно висвітлює важливі події в державі, є програма телебачення.

– Хоча нині проводити передплату непросто, – ділиться думками пані Катерина. – У селах роботи немає, дехто їздить на заробітки, а дехто живе на пенсію стареньких батьків. Отож добре думають, яку періодику передплатити, бо грошей не вистачає на найнеобхідніше.

Сільський голова Ольга Ващишин розповіла, що Катерина Багрій, яка закохана у пісню, має гарний голос, у складі ансамблю «Пролісок» їздила з делегацією від села Домашів до Польщі. Польські друзі щиро аплодували аматорам сцени, викликали їх на «біс».

Оксана ПРОЦЬ.

Фото автора.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!