Стислий огляд подій

Від сьогодні на сайті Львівської обласної ради більше інформації про проекти розвитку та адміністративні одиниці області

На офіційному веб-сайті Львівської обласної ради створено два нових розділи: «Адміністративно-територіальний поділ Львівської області» і . Обидва розділи створені у форматі інтерактивної карти.

Зокрема, у розділі про проектну діяльність можна ознайомитись з інформацією про проекти, які були реалізовані в рамках виконання обласних конкурсів, Всеукраїнського конкурсу, а також проектів мтд, що співфінансуються з обласного бюджету. Також у розділі розміщуються оголошення про грантові конкурси.

Відповідно, у розділі щодо адміністративно-територіального поділу Львівської області подано інформацію про райони, міста, селища та села Львівщини.

Інформація на обох розділах буде доповнюватися. З цією метою передбачено зворотній зв’язок з відвідувачами сайту. Зокрема, це стосується інформації про населені пункти. Кожен відвідувач може надати інформацію про населений пункт і ця інформація, після опрацювання, буде розміщена на сайті Львівської обласної ради.

Відзначимо, що зазначені розділи створені в межах реалізації Львівською обласною радою та Фондом Східна Європа проекту «е-Урядування-2014», за фінансової підтримки Координатора проектів ОБСЄ.

Голос Сокальщини на GoogleNews