Головна / Стислий огляд подій / Сільських голів навчали дивитись на світ очима громади

Сільських голів навчали дивитись на світ очима громади

З 11 по 13 вересня відбувався триденний семінар для сільських голів Сокальського району на тему «Влада та громадськість. Точки дотику».
 

Під час навчально-пізнавального процесу опрацьовувались такі теми, як доступ до публічної інформації, участь громадських організацій у формуванні місцевої політики та нові методи і форми партнерських відносин організацій громадського сектору та органів публічної влади.

Зокрема, активно обговорено можливості та доцільність створення органів самоорганізації населення, як інструменту прямого впливу на розвиток самою громадою. Організував семінар Центр розвитку територіальних громад «Світанок» за активної підтримки та сприяння народного депутата України Степана Курпіля.
 

Цим заходом «Світанок» розпочав експериментальну програму «Активне навчання – ширше пізнання», яка передбачає не просто «кабінетні» начитки навчального матеріалу, а поєднання навчального, пізнавального та спортивнооздоровчого процесів. Це було втілено у флагманному семінарі, що відбувався у місті Яремче, що дозволило поєднати навчальний процес, який вели тренери з Центру громадської адвокатури (м. Львів), пізнавальний, що викладався екскурсоводами на екскурсіях, та спортивнооздоровчий, втілений підйомом на верхівку гори Маковиця.
 

Загалом за оцінкою організаторів, така форма навчання виправдала себе на 100% і за рівнем сприйняття навчального матеріалу, і за рівнем його засвоєння, тому «Світанок» і надалі продовжить роботу в напрямку навчальної програми «Активне навчання – ширше пізнання».
 

Віктор ПРИТУЛКО, Волсвинський сільський голова.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two + 8 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!