Головна / Стислий огляд подій / Сильні і затяжні морози ускладнили життя мешканців Львівщини

Сильні і затяжні морози ускладнили життя мешканців Львівщини

Але попри це усі об`єкти життєдіяльності області  працюють, хоча умови є непростими.  Найбільше навантаження лягло на плечі  комунальних  та дорожньої служб, енергетиків. Про це 13 лютого під час селекторної наради повідомив перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Богдан Матолич.

Він розповів, що у Львівській області,  в районах і містах обласного значення створено штаби із забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення населення, а також визначено завдання щодо забезпечення нормального режиму функціонування систем життєзабезпечення населення в умовах низьких температур зимового періоду та цілодобової готовності підпорядкованих структур до реагування на аварійні ситуації.

Крім того, Богдан Матолич поінформував, що з 26 січня у області організовано цілодобове чергування оперативнодиспетчерських служб.

У  цій селекторній нараді  брали участь: голова  райдержадміністрації Микола Мисак та його заступники, голова районної ради Ігор Дацюк та його заступник, заступник міського голови Олег Олійник, представники енергетичних та  комунальних служб, фінансово економічних управлінь та інші.
Також розглянуто й інші важливі питання: про укладання договорів та розрахунків за спожитий газ, про результати  експертизи місцевих бюджетів та про заборгованість по заробітній платі. Особливих зауважень  стосовно  цих питань до нашого району не було. Хіба щодо останнього – про заборгованість  по заробітній платі, яка тягнеться ще з минулого року на підприємствах ВАТ«Червоноградська автобаза» (2 млн. 829 грн.) та  ВАТ «Львівська вугільна компанія» (4 млн.065 грн.). З цього приводу наступного дня у ДП «Львіввугілля» побував перший заступник голови ОДА Богдан Матолич, котрий разом з керівництвом району та підприємства намагався знайти шляхи виходу з цієї непростої ситуації.  Бо напередодні представники ВАТ «Львівська вугільна компанія» повідомили, що 16  лютого мають намір перекрити дорогу на Львів поблизу Соснівки, якщо не буде зрушень у погашенні заборгованості по заробітній платі.

Оксана ПРОЦЬ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fifteen + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!