Головна / Стислий огляд подій / Ситуація з повінню у Сокальському районі непроста, але контрольована

Ситуація з повінню у Сокальському районі непроста, але контрольована

Нині на території Сокальського району ситуація з підтопленнями непроста, але контрольована. Як повідомив «Голосу з-над Бугу» перший заступник голови Сокальcької райдержадміністрації  Павло Савчук, станом на 3 квітня є незначне підтоплення дороги Старомостівської у Великих Мостах, 24 прибудинкові території у с. Межиріччя та є вода навколо п’яти будинків в селі Городище. Води у оселях жителів Сокальщини наразі немає.

На території району було задіяно 25 курсантів та 10 офіцерів зі Львова. Нині на проблемних ділянках працюють надзвичайники та спецзагін з Дрогобича. Вони мають усе необхідне для ліквідації надзвичайної ситуації: спецмашини, плавзасоби, човни, спецобладнання для надання необхідної допомоги.  Вчора, 3 квітня з метою мінімізації наслідків весняного паводку підрозділи Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Львівській області спільного з органами виконавчої влади провели нарощування захисних дамб мішками з піскосумішшю на річці Рата у Великих Мостах та в с. Межиріччя.

Наразі вода на річках Рата та Західний Буг прибуває, проте не дуже стрімко. Станом на 13.00 год. 4 квітня рівень води на річці Західний Буг сягав 3.54 см, на Раті в селі Межиріччя – 4.23 см, на річці Рата в м. Великі Мости – на 2.86 см. У Угнові та селах Тяглів і Глухів, на річці Солокія ситуація стабільна, підняття води там не відмічається. У кожній сільській та міській радах створені робочі оперативні групи, які відслідковують рівень води в річках і інформують працівників надзвичайних ситуацій.

Ситуація з весняними паводками перебуває на постійному контролі у райдержадміністрації, працівників служби надзвичайних ситуацій та органів місцевого самоврядування.

Ольга ДИЛИН.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × three =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!