Стислий огляд подій

Сьогодні на території нашої області знову застосували графік погодинних відключень електроенергії

Головне за добу, що потрібно знати жителям Львівщини повідомив голова ЛОВА Максим Козицький

Доба минула без повітряних тривог. Сьогодні на території нашої області знову застосували графік погодинних відключень електроенергії.

Орієнтовний час відключень:

  • від 08:00 до 12:00 – 2 група,
  • від 12:00 до 17:00 – 1 група,
  • від 17:00 до 20:00 – 3 група.

Тут більше інформації про графік та розподіл споживачів за групами: https://poweroff.loe.lviv.ua

Графік впроваджуватимуть не в повному обсязі, тому час відключення для споживачів становитиме орієнтовно три години.

Нагадую, від 21 жовтня на Львівщині діє заборона на використання усіх видів зовнішнього освітлення на час комендантської години, окрім освітлення вулично-дорожньої мережі та об’єктів критичної інфраструктури, а також діє заборона на освітлення зовнішньої реклами, розміщеної на фасадах будинків та споруд, спеціальних конструкцій – після завершення робочого часу суб’єктів господарювання, незалежно від організаційно-правової форми. Ця заборона діє для усіх. Порушників виявляють Поліція Львівської області та Патрульна поліція Львівської області.

Сьогодні у кожній області України застосовують графіки відключень. Дякую усім, хто з розумінням приймає ситуацію. Маємо пройти цей складний етап разом, допомогти енергетикам, щоб не сталось аварій. Нехай окупант не думає, що цим нас налякає чи роз’єднає. Бо ми знаємо, що це тимчасово.
🔸Одним евакуаційним потягом у Львів прибули ще 87 осіб.
🔸Чотирма потягами у Перемишль зі Львівщини вирушили 530 людей.
🔸Через пункти пропуску у Львівській області з України за добу виїхали 15 тисяч 635 осіб. Повернулися – 15 тисяч 576 українців.
🔸Поліція області опрацювала 1372 звернення щодо підозрілих людей та об‘єктів.
🔸Поблизу пункту пропуску «Краківець»встановили мобільні пункти обігріву, де люди можуть відпочити, поїсти, випити теплого чаю, отримати теплі речі й засоби гігієни. Також у цих пунктах є ігрова зона та простір для матерів із дітьми. Вони забезпечені належним зв’язком та доступом до інтернету. Якщо буде така потреба, тут надаватимуть медичну та психологічну допомогу.

Ці пункти встановили у межах міжнародних навчань з надання допомоги громадянам, які прямують в країни ЄС.

 

Аграрії Львівщини отримали 613 рукавів для зберігання зерна безкоштовно – у межах проєкту надання рукавів, який реалізовують за донорської підтримки урядів Канади та Японії, а також австралійської благодійної організації Minderoo Foundation.

Голос Сокальщини на GoogleNews