Головна / Стислий огляд подій / Сокальчани продовжують збирати продукти та засоби гігієни для українського війська

Сокальчани продовжують збирати продукти та засоби гігієни для українського війська

15 липня з Народного дому м. Сокаль відправили уже четвертий вантажний бус із продуктами, засобами гігієни для потреб українського війська. Небайдужі сокальчани та мешканці району щодня приносять у мобілізаційний пункт закрутки, сало, крупи, воду, сірники, засоби гігієни, гроші. Все, що приносять люди, обліковується в журналі. Станом на 15 липня, зібрано чимало продуктів харчування, які уже відправлено в 3-ій батальйон територіальної оборони Львівської області в м. Яворів та на східні терени України, де нині перебувають хлопці з Сокальщини та району.

Чимало продуктів харчування зібрали Корчівська, Княжівська, Боб’ятинська, Свитазівська, Мурованська сільські ради, жителі с. Зубків, Тартаківське споживче товариство придбало для вояків продуктів на суму 1358 гривень, а К. В. Жуков на 800 гривень закупив засобів гігієни. Значний внесок зробили працівники Сокальської виправної колонії №47, вони зібрали аж 12000 тис. грн. Чимало людей приносять гроші, аби закупити за них, що необхідно. Зокрема, Віктор Тур офірував 1000 гривень, Іван Вартовник з Червонограда – 500 грн., сокальчанин Ігор Козира приніс 5000 тис. грн. Загалом уже назбирали 21000 грн. і 200 євро. Часто пересічні сокальчани приносять продукти, гроші, і не хочуть називати своїх імен, прізвищ, бо кажуть, що роблять добру справу від душі. Ось, наприклад, нещодавно один чоловік приніс 200 євро, він захотів залишитись невідомим.

На черговій нараді з керівниками районних адміністрацій голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех та її заступник Володимир Харчук подякували жителям Сокальського району, які найбільше в області зібрали продуктів харчування, засобів гігієни, грошей для українського війська.

Збір у мобілізаційному пункті і далі триває. Усі небайдужі можуть приносити продукти довготривалого зберігання, засоби гігієни, гроші, закрутки, сало, олію, крупи, сірники у Народний дім м. Сокаль. Тільки разом допоможемо нашим хлопцям, які нині беруть участь в антитерористичній операції на сході України. 

Анатолій ВАСИЛИШИН,
заступник голови Сокальської райдержадміністрації.

Фото Ольги ДИЛИН.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eight + eighteen =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!