Головна / Стислий огляд подій / Сокальчани – учасники обласної олімпіади на тему «Перспективи розвитку туризму та курортної сфери в Карпатському регіоні»

Сокальчани – учасники обласної олімпіади на тему «Перспективи розвитку туризму та курортної сфери в Карпатському регіоні»

Четверо старшокласників шкіл Сокальщини Андрій Гембар і Назарій Михальчук (Савчинська ЗШ), Марія Матковська (Хлівчанська ЗШ) та Наталія Зеліско (Сокальська гімназія) взяли участь у другому, фінальному етапі десятої обласної олімпіади на тему «Перспективи розвитку туризму та курортної сфери в Карпатському регіоні». Цей фінальний етап олімпіади відбувся у Прикарпатському інституті імені Михайла Грушевського у Львові. Тільки 66 старшокласників із 300 конкурсантів брали у ньому участь, бо їх друковані та ілюстровані реферати визнано кращими. Учні змагалися у секціях «Туризм», «Краєзнавство» та «Екологія в туризмі». Андрій Гембар, Назарій Михальчук і Марія Матковська взяли участь у секції «Туризм», а Наталія Зеліско – у «Краєзнавстві».

За підсумками двох етапів обласної олімпіади Андрій Гембар і Марія Матковська вибороли треті місця і їх нагородили грамотами. Також нагороду «За високий рівень знань» отримала сокальська гімназистка Наталія Зеліско.

Олег ЧЕРЕШНЕВСЬКИЙ, керівник гуртків Сокальського БДЮТ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!