Головна / Стислий огляд подій / Сокальчани знову на Маківці

Сокальчани знову на Маківці

Вже традиційно команда туристсько-краєзнавчого гуртка Сокальського будинку дитячої та юнацької творчості представляла Сокальщину у сходженні на гору Маківку, а також брала участь у трьох обласних конкурсах: капітани демонстрували свої знання про жінок, котрі брали участь у національновизвольній боротьбі в 19141920 роках, письмова вікторина стосувалася життєпису командира першої жіночої стрілецької чоти при Львівському товаристві «Січові стрільці II» Олени Степанів, а також змагалися на краще виконання стрілецької пісні.

До складу команди району ввійшли Валентина Крицька, Наталія Безпалько та Наталія Зеліско, які навчаються у Сокальській гімназії імені Олега Романіва, а також Назарій Михальчук, Ольга Катрич і Оксана Піхоцька – учні Савчинської ЗШ IIII ст. Очолювали команду – керівник туристсько-краєзнавчого гуртка Сокальського БДЮТ Олег Черешневський та вчитель Савчинської школи Ольга Горна. У сходженні на Маківку та конкурсах взяли участь 25 команд з різних районів і міст Львівщини.

Юні туристи-краєзнавці зі Сокальщини дуже добре виступили у конкурсній програмі, виборовши перше місце. В окремих конкурсах юні сокальчани зайняли три призові місця: Назарій Михальчук переміг у конкурсі стрілецької пісні, Валентина Крицька (друге місце) у конкурсі капітанів, а Наталія Безпалько та Наталія Зеліско були третіми у вікторині. Призерів нагороджено дипломами.

Також нагородили команду Сокальщини: за перше місце в конкурсах, за сходження на гору Маківку, за концерт на стрілецьку тематику, який відбувся на вершині гори, а також допомогу в проведенні цієї акції. Як переможець, команда Сокальщини отримала право опустити Державний прапор України.

Марія ПОЛІЩУК, директор БДЮТ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

18 − thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!