Головна / Стислий огляд подій / Сокальщина готується до Всеукраїнського перепису населення

Сокальщина готується до Всеукраїнського перепису населення

На Сокальщині станом на 1 січня 2013 року проживало 93503 особи, серед них 34549 у містах та 58954  у селах. Зокрема, у Сокалі 21386 осіб, Белзі  2343, Великих Мостах  6121 особа. Понад три тисячі осіб мешкають у селі Сілець, яке є найбільшим на наших теренах…

Однак відбуваються складні економічні, демографічні та міграційні процеси. Зокрема, не можна не враховувати й міграційний рух населення. Так, наприклад, за січеньгрудень минулого року на Сокальщину прибуло 1163 осіб, а вибуло  1156. Як змінились за 10 років склад та чисельність населення у районі? Повну та точну інформацію незабаром дасть Всеукраїнський перепис населення, який проходитиме в цьому році. Ці дані мають задовільнити запити переважної кількості користувачів.

Мешканці району можуть допомогти, якщо завчасу подбають про номерні знаки і таблички з назвою вулиці на власних будинках, а працівники окремих організацій та установ  про належний порядок в адресному господарстві. Саме це передбачено в рамках підготовчих робіт та на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 9 квітня 2008 року №581р "Про проведення Всеукраїнського перепису населення" (у редакції розпорядження Кабінету Міністрів від 25 жовтня 2012 року "Про підготовку до проведення у 2013 році Всеукраїнського перепису населення"). Про це також є розпорядження голови Сокальської РДА №742 від 20. 12. 2011 року, яким затверджені Положення з питань сприяння у проведенні Всеукраїнського перепису населення.

Адже житлове господарство, а відповідно і його адресація, зазнають постійних змін внаслідок реконструкції раніше забудованої території, знесення старих будівель та введення в дію новобудов, перепрофілювання житлових будинків на нежитлові приміщення (офіси, бари, крамниці тощо), перейменування вулиць і т. п. Тож його необхідно впорядкувати належним чином. Це один із важливих чинників, який дозволить якісно та оперативно провести Всеукраїнський перепис населення. Хочу нагадати, що участь у переписі є обов'язковим для всіх громадян, які проживають на території України.

Наталія КОНДРАТЕНКО,
начальник управління статистики у Сокальському районі.      

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

ten − 6 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!