Головна / Стислий огляд подій / Сокальська районна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» висловила своє обурення

Сокальська районна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» висловила своє обурення

Сокальська районна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода»  висловлює своє обурення та рішучий протест щодо призначення Ярослава Лотоцького на посаду начальника Державної податкової інспекції у Сокальському районі. Про це повідомив голова Сокальської районної організації ВО «Свобода» Ігор Петренко. 

Очільник націоналістів на Сокальщині також поінформував, що у 2004 році Лотоцький Ярослав Іванович як посадова особа був замішаний у фальсифікації президентських виборів на користь Віктора Януковича. «У листопаді 2004 року проти нього була порушена кримінальна справа через перешкоджання здійсненню виборчого права. 13 листопада 2012 року Самбірський міськрайонний суд виправдав його та залишив касаційну скаргу прокурора без задоволення», – зазначив свободівець.

«Новоспечений» головний податківець Сокальщини у 2010 році був обраний депутатом Жовківської районної ради від Партії регіонів, чим заплямував себе співпрацею зі злочинним режимом.

«Ми впевнені, що з призначенням Лотоцького головним податківцем району відбудеться збільшення тиску на підприємців та зміцнення корупції в податковій інспекції», – наголосив націоналіст.

Як повідомив Ігор Петренко, сокальські свободівці вважають неприпустимим призначення на будьякі керівні посади колишніх «регіоналів» та прислужників режиму Януковича, адже основною вимогою Майдану було очищення влади від злочинного режиму Януковича.

«Сьогодні ми не маємо права повторювати помилок минулого, тому вимагаємо звільнення Лотоцького з посади начальника Сокальської ДПІ. Ми сподіваємось, що гасло «жити поновому» стане реальністю без «прихвоснів» Януковича», – зазначив націоналіст.

Сокальська районна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода», за його словами, залишає за собою право проводити разом із громадою Сокальщини акції протесту та громадської непокори.

Христина ШКАВРІН, керівник пресслужби Сокальської РО ВО «Свобода».

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

six − five =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!