Стислий огляд подій

Сокальська друкарня відзначила ювілей

30 травня в Сокальській районній друкарні відбулися урочистості з нагоди 50-річчя з дня створення друкарні та Дня працівників видавництв, поліграфії і книго-розповсюдження. На святі були присутні працівники, які колись працювали у друкарні та ті, хто нині трудиться тут. Привітати ветеранів та працівників поліграфії з ювілеєм та Днем поліграфіста прийшли народний депутат України Олег Мусій, голова Сокальської райдержадміністрації Олег Кожушко, голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк та заступник голови районної ради Володимир Чуб, заступник Сокальського міського голови Олег Олійник, депутати районної ради. Присутні з особливим щемом у серці слухали розповідь багатолітнього керівника друкарні Романа Олійника (на знімку справа), який керував колективом друкарні аж 36 років. 

Директор друкарні Богдан Шклянка та очолюваний ним колектив за сумлінну працю отримали грамоти від Сокальської районної ради та райдержадміністрації. 

Концертну програму для поліграфістів підготували юні таланти зі школи мистецтв ім. Віктора Матюка та з Будинку дитячої та юнацької творчості. 

Детальніше про цю подію читайте в наступних номерах "Голосу з-над Бугу".

Ольга ДИЛИН.

Фото автора.

 

 

 

 

585627480

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.