Головна / Стислий огляд подій / В Сокалі поліцейські провели акцію «16 днів проти насильства»

В Сокалі поліцейські провели акцію «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Долучилися до даної акції і правоохоронці Сокальського відділення поліції спільно із службою у справах дітей Сокальської РДА та відділом молоді та спорту Сокальської РДА.

Школярам Сокальщини було роз’яснено які бувають види насильства, як не стати жертвою таких дій та куди необхідно звертатись по допомогу. Основною метою таких зустрічей є попередження і припинення насильства та жорстокого поводження з дітьми та підлітками в сім’ях, навчальних закладах та громадських місцях, а також підвищення правової культури неповнолітніх. Поліцейські особливу увагу підлітків звернули на те, як важливо не боятися повідомляти про факти насильства відносно них.

Правоохоронці закликали присутніх завжди пам’ятати — насильство не можна терпіти, з ним потрібно боротися. Також з учнями було обговорено тему булінгу та дали поради, як боротися з цим негативним явищем. Діти брали активну участь в обговоренні, задавали багато питань на які отримували змістовні відповіді!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

11 + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!