Головна / Стислий огляд подій / Сокальські рятувальники провели інструктаж на підприємстві «Клінгспор»

Сокальські рятувальники провели інструктаж на підприємстві «Клінгспор»

В рамках проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи відбулося об’єктове навчання на підприємстві ТзОВ «КЛІНГСПОР» м. Великі Мости Сокальського району. До даного заходу було залучено працівників та керівництво даного об’єкту.

Під час навчання та проведення інструктажу інспекторським складом Сокальського РС ГУ ДСНС України у Львівській області проведено бесіду щодо дотримання правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, а також розповіли про основні причини виникнення загорянь, наслідки пожеж та безпечної евакуації з проведенням практичного відпрацювання.

Адміністрація та персонал об’єкту відпрацювали алгоритм дій на випадок виникнення пожежі, зокрема здійснення виклику до служби 101 та оповіщення про надзвичайну подію, залучення добровільної пожежної дружини до гасіння імітованої пожежі з використанням внутрішнього протипожежного водопроводу та первинних засобів пожежогасіння (вогнегасників), проведення евакуації працівників з приміщень виробничої лінії, складів готової продукції.

Усі бажаючі працівники мали змогу вдосконалити свої навики в користуванні первинними засобами пожежегасіння. Керівництво даного об’єкту було вдячне працівникам ДСНС за надану практичну допомогу в забезпеченні пожежної та техногенної безпеки ТзОВ «КЛІНГСПОР».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twenty − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!