Стислий огляд подій

Сокальський район посів 12 місце у рейтингу районів області

Сокальський район посів 12 місце із 20 у рейтингу районів Львівської області. Такі дослідження проводить Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації.

Результати оприлюднили під час наради голови Львівської ОДА Олега Синютки з головами РДА та міськими головами міст обласного значення. Відповідно, у рейтингу оцінювали ще й інші 19 районів області й міста обласного значення. Відтак, перше місце серед районів посів Яворівський. Аутсайдер у цьому списку Мостиський район. Сокальський опинився на 12-ому місці. Такий рейтинг формується щопівроку, тож раніше подібні результати оприлюднювали влітку, де наш район посідав 13-е місце, тому можемо говорити про позитивну тенденцію підняття у рейтингу. А от Червоноград із 5-ого місця посунувся на 8-е із 9-и. Очолює рейтинг міст обласного значення Львів, останнє місце посідає Самбір.

Серед основних критеріїв у роботі райдержадміністрацій та міських виконкомів, на основі яких сформовано рейтинг, це фінансові показники: наповненість бюджету, інвестиції, закупівлі в системі «Prozorro», а також ситуація стосовно злочинності, на ринку праці, охоплення населення освітніми та медичними послугами. Наприклад, щодо злочинності, згідно рейтингу, ситуація у Сокальському районі виглядає так: кількість зареєстрованих злочинів на 1 тис. мешканців району налічує 0,54 (це 13 показник в області серед 20-и), зокрема кількість зареєстрованих злочинів проти власності на 1 тис. мешканців налічує 0,22 ( це 12 показник в області).

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen − thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.