Стислий огляд подій

Соснівська міська рада прийняла рішення про створення ОТГ, тим часом у Сільці терміново скликали позачергову сесію сільської ради

Депутати Соснівської міськради ради підтримали проект рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Відповідне рішення підтримано під час засідання 23 сесії.

Про це повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі депутат Червоноградської міської ради Олександр Клімов.

За його словами за це рішення проголосувало 16 депутатів, 8 утримались. Відтак, в об’єднанну громаду увійшли села Сілець, Волсвин, Городище, Бендюга, Межиріччя з центром у місті Соснівка. Олександр Клімов зазначив, що смт Гірник відмовився брати участь у цьому об’єднанні.

Нагадаємо, що згідно перспективного плану об’єднаних територіальних громад Львівщини, до Червоноградської ОТГ мали увійти шість місцевих рад разом зі Соснівкою. Натомість ініціативна група у Соснівці хотіли утворити окрему громаду із центром у себе.

Зазначимо, місто Соснівка та Червоноград з 1962 року – єдина адміністративно-територіальна одиниця міста обласного значення. Для того щоб Соснівка, могла вийти зі складу єдиної одиниці, Верховна рада має ухвалити низку законодавчих актів. Тим часом, як повідомляє на сторінці ФБ Олександр Клімов у Сільці терміново скликали позачергову сесію сільської ради. Питання порядку денного це об‘єднання зі Соснівкою. Депутати від голови вимагають провести закриту сесію сільської ради! Присутніх попросили вийти із сесійної зали.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seven − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.