Головна / Стислий огляд подій / Відбувся мітинг з нагоди прийняття Військової присяги військовослужбовцями

Відбувся мітинг з нагоди прийняття Військової присяги військовослужбовцями

В Кінологічному навчальному центрі Державної прикордонної служби відбувся мітинг з нагоди прийняття Військової присяги військовослужбовцями, призваними під час четвертої хвилі мобілізації. Урочисто присягнув на вірність українському народові 41 прикордонник. Серед них уродженці Львівської, Волинської, Хмельницької та Житомирської областей.  

Вітаючи військовослужбовців з прийняттям присяги начальник Кінологічного навчального центру Валерій Мошора зазначив, що на них чекає напружене навчання для здобуття навичок та умінь для виконання службових завдань на кордоні та в зоні проведення АТО. Валерій Мошора побажав військовослужбовцям та всім присутнім найшвидшого завершення неоголошеної війни та мирного неба над головами.

Привітали військовослужбовців також міський голова Великих Мостів Ярослав Ройко, почесний голова Великомостівської організації воїнів-прикордонників Валентин Карпенко та отець Роман Возняк.

Дякуючи присутнім за підтримку, військовослужбовці, які прийняли присягу, пообіцяли докласти усіх зусиль та умінь для збереження територіальної цілісності України та недоторканості її кордонів. 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

8 + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!