Стислий огляд подій

На Яворівщині прикордонників шукатимуть за допомогою центру зайнятості

Клієнт служби зайнятості номер один – роботодавець. Так, задля побудови ефективних методів взаємодії служби зайнятості з роботодавцями, починаючи з січня 2020 року в роботу служби впроваджено Інститут «Консультант роботодавця».

Сьогодні Яворівську районну філію ЛОЦЗ відвідав начальник санаторію «Прикордонник – Немирів» полковник Скиба Богдан Миколайович. Мета зустрічі – підписання договору про співпрацю, адже від взаємовигідної тісної співпраці та якісного надання комплексу послуг напряму залежить авторитет, роль та місце державної служби зайнятості на ринку праці, а отже успішне та ефективне розв’язання проблем безробіття.

Директор Яворівської районної філії ЛОЦЗ  Михайло Петрович Вигринович наголосив на тому, що швидке та якісне укомплектування вільних робочих місць можливе завдяки застосуванню елементів рекрутингу. Служба зайнятості володіє найбільшою базою шукачів роботи та безробітних, які розподіляються на профільні групи, що сприяє якості підбору необхідних фахівців та скороченню терміну укомплектування вакансій. Також успіху у співпраці сприятиме використання електронних сервісів центру зайнятості, які забезпечують обмін інформацією в режимі он-лайн.

На завершення зустрічі, директор Яворівської районної філії ЛОЦЗ та начальник санаторію «Прикордонник – Немирів» підписали договір, в якому чітко визначені форми та напрямки співпраці.

Голос Сокальщини на GoogleNews