Головна / Стислий огляд подій / Відомості про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру керівного складу ДПІ у Сокальському районі за 2012 рік

Відомості про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру керівного складу ДПІ у Сокальському районі за 2012 рік

Відомості про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру начальника Державної податкової інспекції у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби Турколяка Андрія Івановича та членів його сім'ї за 2012 рік
Відповідно до чинного законодавства України публікуємо відомості, зазначені в декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру начальника Державної податкової інспекції у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби Турколяка Андрія Івановича та членів його сім'ї за 2012 рік:

Члени сім'ї декларанта: дружина  Турколяк І. В., дочка  Турколяк ВІ. А., син  Турколяк А. А.

Відомості про доходи: загальна сума сукупного доходу Турколяка А. І., одержаного (нарахованого) з джерел в Україні, склала 132001 грн., у т. ч. заробітна плата  48699 гривень.

Загальна сума сукупного доходу членів сім'ї, одержаного (нарахованого) з джерел в Україні, склала 41630 грн., у т. ч. заробітна плата  13015 гривень.

Відомості про нерухоме майно: у власності та оренді Турколяка А. І. знаходиться квартира загальною площею 105,7 кв. м., та 1/3 квартири площею 27,57 кв. м., у власності та оренді членів сім'ї декларанта перебуває квартира загальною площею 49,7 кв. метра.

Відомості про транспортні засоби: у власності Турколяка А. І. перебуває легковий автомобіль "Форд Фокус", 2008 року випуску. У власності членів сім'ї перебуває вантажний автомобіль IVECO 59, 1999 року випуску.

Відомості про вклади у банках, цінні папери та інші активи: сума коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах декларанта  110675 грн. Цінних паперів та інших активів у Турколяка А. І. та членів його сім'ї немає.

Відомості про фінансові зобов'язання: на утримання майна декларантом витрачено 6927 грн., на добровільне страхування  5250 гривень.

Відомості про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру першого заступника начальника Державної податкової інспекції у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби Сольвара Олега Маріановича та членів його сім'ї за 2012 рік

Відповідно до чинного законодавства України публікуємо відомості, зазначені в декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру першого заступника начальника Державної податкової інспекції у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби Сольвара Олега Маріановича та членів його сім'ї за 2012 рік:

Члени сім'ї декларанта: дружина  Сольвар О. З., донька  Сольвар А. О., син  Сольвар Л. О.

Відомості про доходи: загальна сума сукупного доходу Сольвара О. М., одержаного (нарахованого) з джерел в Україні, склала 60449 грн., у т. ч. заробітна плата  49899 гривень.

Загальна сума сукупного доходу членів сім'ї, одержаного (нарахованого) з джерел в Україні, склала 32804 грн., у т.ч. заробітна плата  32800 гривень.

Відомості про нерухоме майно: у власності та оренді Сольвара О. М. нерухомого майна немає. У власності та оренді членів сім'ї декларанта перебуває житловий будинок загальною площею 98,5 кв. м. та земельні ділянки загальною площею 923 кв.метри.

Відомості про транспортні засоби: Сольвар О. М. та члени його сім'ї транспортними засобами не володіють.

Відомості про вклади у банках, цінні папери та інші активи: коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах, цінних паперів та інших активів у декларанта та членів його сім'ї немає.

Відомості про фінансові зобов'язання: сума погашення основної суми позики (кредиту) Сольвара О. М. склала 4377 грн., погашення суми процентів за позикою (кредитом)  966 гривень.

Відомості про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру заступника начальника Державної податкової інспекції у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби Жукової Богдани Володимирівни та членів її сім'ї за 2012 рік

Відповідно до чинного законодавства України публікуємо відомості, зазначені в декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру заступника начальника Державної податкової інспекції у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби Жукової Богдани Володимирівни та членів її сім'ї за 2012 рік:

Члени сім'ї декларанта: чоловік  Жуков В. В., син  Жуков О. В.

Відомості про доходи: загальна сума сукупного доходу Жукової Б. В., одержаного (нарахованого) з джерел в Україні, склала 53939 грн., у т. ч. заробітна плата  53439 гривень.

Загальна сума сукупного доходу членів сім'ї, одержаного (нарахованого) з джерел в Україні, склала 33820 грн., у т. ч. заробітна плата  16461 гривня.

Відомості про нерухоме майно: у власності та оренді Жукової Б. В. знаходиться житловий будинок загальною площею 38,3 кв. м. та земельні ділянки загальною площею 5500 кв.метрів. У власності та оренді членів сім'ї декларанта перебуває квартира загальною площею 32,7 кв. м., земельні ділянки загальною площею 41252 кв. м. та інше нерухоме майно загальною площею 101,3 кв. метра.

Відомості про транспортні засоби: у власності Жукової Б. В. перебуває легковий автомобіль DODGE RAM VAN 2.5 TD 2000 року випуску.

У власності членів сім'ї перебувають: легковий автомобіль Fiat Doblo Cargo 2004 року випуску, вантажний автомобіль ГАЗ52 1974 року випуску та мопед Viper Storm Ex 50 GT 2008 року випуску.

Відомості про вклади у банках, цінні папери та інші активи: сума коштів на рахунках у банках та інших фінансових установах декларанта  470 грн., членів сім'ї  55606 грн., у т. ч. вклади в Ощадбанку колишнього СРСР. Цінних паперів та інших активів у Жукової Б. В. та членів її сім'ї немає.

Відомості про фінансові зобов'язання: сума погашення основної суми позики (кредиту) Жукової Б. В. склала 10889 грн., погашення суми процентів за позикою (кредитом)  8453 гривень. Витрати на утримання майна членів сім'ї склали 2250 гривень.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

11 + two =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!