Головна / Стислий огляд подій / Торгівлі людьми скажемо “НІ”

Торгівлі людьми скажемо “НІ”

У Сокальській гімназії імені Олега Романіва відбувся "круглий стіл" щодо впровадження проекту "Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад у 2009-2011 рр.". Участь у цьому заході взяли педагоги, класні керівники, соціальні психологи, які працюють над втіленням цього проекту.

Координатор проекту Ганна Зажицька розповіла, що в Сокальському районі над його впровадженням працювали шість навчальних закладів: усі школи Сокаля та Тартаківський НВК. Починаючи з грудня 2009 року, провели п’ять семінарів, а у березні триденне стажування пройшли представники, які будуть залучені до впровадження програми "Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція" у своїх школах.
Пізніше голова Волинської обласної філії Українського фонду "Благополуччя дітей" Валерій Петрович провів презентацію роботи благодійної організації, ознайомив присутніх з історією та напрямами діяльності фонду. Всеукраїнська благодійна організація Український фонд "Благополуччя дітей" розпочала свою діяльність в 1997 році і за час свого існування стала однією з лідерів у сфері розробки та реалізації інноваційних соціальних програм, спрямованих на підвищення виховного потенціалу сім’ї, мобілізацію ресурсів громад задля забезпечення найкращих інтересів людини. Метою проекту є попередження торгівлі людьми в пілотних регіонах шляхом залучення педагогів, соціальних працівників та лідерів місцевих громад. Фонд старається забезпечити позитивні зміни заради створення сприятливого середовища для розкриття повного потенціалу кожної дитини в Україні.

На Сокальщині, так як це прикордонний район, актуальна проблема трудової міграції. Тому потрібно ще у школах дітям давати необхідні знання, щоб в майбутньому при потребі вони вміли сказати "ні!". Валерій Петрович зазначив, що Сокальська гімназія, Сокальська ЗШ №5 і Тартаківський НВК в минулому році виграли мінігранти. Кожна з цих шкіл отримала по 700 доларів від фонду на реалізацію проекту мінігранту.

Пізніше координатори проекту кожної школи провели презентацію, показали, як працюють із школярами.

Учасники "круглого столу" визначили основні досягнення в реалізації освітнього компоненту проекту "Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад 2009-2011рр." у м. Сокалі та Сокальському районі, обговорили публікації в газетах про торгівлю людьми, розглянули шляхи подальшої роботи.

Присутні обмінялися досвідом, визначили труднощі, з якими стикаються.

Добре, що такий проект запроваджують на теренах нашого району.

Ольга РОМАНЮК.

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

9 + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!