Стислий огляд подій

У Ботанічному саду у Львові цвітуть унікальні іриси української селекції

Встигніть побачити унікальні іриси української селекції, що цвітуть у Ботанічному саду у Львові

У Ботанічному саду у Львові цвітуть унікальні іриси української селекції

У Ботанічному саду Львівського національного університету імені Івана Франка зараз пік цвітіння ірисів.

Колекція високих борідкових ірисів установи – одна з найкращих в Україні та налічує близько 360 сортів, з яких понад сотня – сорти української селекції. Щовівторка, щосереди, щочетверга та щонеділі адміністрація ботанічного саду запрошує всіх охочих з 10:00 до 18:00 відвідати територію Ботанічного саду за адресою: вул. Черемшини, 44.

Нагадуємо, що також в межах установи доступні до відвідування оранжереї, в яких розміщені півтори тисячі таксонів, що є національним надбанням України, а найстарішою рослиною оранжереї вважається субтропічна Дамара могутня, якій близько 150 років. Також тут зібрана колекція з понад 600 різновидів сукулентів.

Придбати квиток для відвідування можна безпосередньо при вході на територію Ботанічного саду. Відвідувачів просять звернути увагу, що оплата квитків здійснюється через термінал ПриватБанку.

«Різноманітність рослин Ботанічного саду ЛНУ ім. І. Франка просто вражає, а це понад 5000 таксонів. Кожному охочому побачити природу ближче – просто необхідно побувати у цьому мальовничому місці, де зараз ще й цвіте колекція ірисів української селекції, які були учасниками конкурсу на найкращий ірис 2021 року», – зазначає т.в.о. директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОВА Оксана Війтик

З планом ботанічного саду можна ознайомитися за посиланням: http://surl.li/twvya

Деталі щодо вартості вхідних квитків та інших послуг:

  • вхід на територію комплексу коштує 100 грн. Пільгові квитки для учнів і студентів коштують 70 грн відповідно;
  • безкоштовно відвідати ботсад можуть діти дошкільного віку, діти-сироти та діти позбавлені батьківської опіки, військовослужбовці строкової служби, учасники бойових дій, учасники АТО, люди з інвалідністю І та ІІ групи;
  • замовити екскурсію можна за попереднім записом за номером телефону: (097) 112 81 71.

Голос Сокальщини на GoogleNews