Стислий огляд подій

У Львові майданчик для великогабаритних відходів припинив свою роботу

За інформацією ЛКП «Львівспецкомунтранс», від 18 березня припиняє свою роботу майданчик для збору великогабаритних і будівельних відходів на вул. Жовківська, 18.

«Робота майданчиків на вул. Жовківська, 18 і вул. Князя Лева, 4а – це був пілотний проект, який мав тимчасовий характер.

Враховуючи, що строк дії проекту вийшов і не був продовжений, та введення у державі воєнного стану, наше підприємство прийняло рішення про припинення діяльності цих майданчиків.

Відновлення їх роботи відбудеться після припинення воєнного стану та прийняття рішення про продовження дії проекту», – повідомили у ЛКП «Львівспецкомунтранс».

Звертаємо увагу, що на вул. Жовківська, 18 припиняє працювати майданчик з прийому будівельного сміття, побутової техніки тощо. Натомість прийом деревини для обігріву військових на блокпостах будуть продовжувати.

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/city/housing-and-utilities/290899-maidanchyk-dlia-velykohabarytnykh-vidkhodiv-na-vul-zhovkivska-18-prypyniaie-robotu65441448

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.