Стислий огляд подій

У Львові мешканців міста запрошують пройти опитування про вплив змін клімату на місто

Опитування дасть розуміння як зміни клімату впливають на Львівську громаду та які заходи потрібно розробити для протидії наслідкам та для покращення життя львів’ян.

«Щороку у нашому місті частішають раптові буревії та сильні зливи, хвилі спеки до +40 та незвично теплі зими. Раптові погодні катаклізми завдають шкоди Львову. Саме для протидії наслідками зміни клімату на місто, необхідно розробити ефективні заходи для адаптації Львівської громади до змін. Це допоможе зменшити негативний вплив та зробити життя мешканців безпечнішим і комфортнішим», – зазначають в комунальній установі Інститут міста.

Долучитися до опитування можна за посиланням – https://forms.gle/WhbbUuFjU3hB5m828 з 6 до 20 грудня 2021 року включно.  Думки будуть враховані під час проведення оцінки вразливості Львівської міської територіальної громади до наслідків змін клімату та наступного планування заходів з адаптації.

Надана інформація буде узагальнена та подана зі збереженням конфіденційності щодо особистих даних та думок опитаних громадян.

Дослідження проводиться Асоціацією «Енергоефективні міста України» спільно з Львівською міською радою, КУ Інститут міста, ГО «Плато» та географічним факультетом Львівського національного університету ім. Івана Франка.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.