Головна / Стислий огляд подій / У Львові планують зустріти понад сотню кримчан

У Львові планують зустріти понад сотню кримчан

Якщо вчора впродовж дня до Львівської області приїхало 90 жителів Криму, то сьогодні, 12 березня, у Львові вже зустрічатимуть 103 кримчан: 48 дорослих та 55 дітей. Про це повідомив голова Львівської обласної ради Петро Колодій.

Водночас 17 кримчан висловили побажання переїхати для тимчасового проживання на Хмельниччину. Петро Колодій зауважив, що кримчани добираються до Львівської області в різний спосіб – приватним та залізничним автотранспортом, поїздами. Зокрема, кількість сімей, які станом на вчорашній ранок прибули на територію Львівської області самостійно і перебувають в родичів чи знайомих, становить 10 сімей.

Петро Колодій також зауважив, що кількість сімей з Автономної Республіки Крим та південно-східних областей України, які звернулись на телефонну гарячу лінію Львівської обласної ради (0-800-501-727) та виявили бажання на тимчасове проживання, становить 262 сім’ї або 1 427 осіб, серед них – 670 дорослих та 757 дітей.

Зокрема сьогодні, 12 березня, до Львова приїдуть 103 жителя Криму з метою тимчасового проживання, у тому числі 55 дітей.

За словами Петра Колодія, великою є кількість сімей з Львівської області, які звернулись на гарячу телефонну лінію обласної ради, заявивши про готовність прийняти в себе на тимчасове проживання сім'ї з АРК та південно-східних областей України. Таких станом на вчорашній день було 180 сімей або 962 особи.

Кількість тих, які влаштовані на тимчасове проживання у межах Львівської області, становить 547 осіб, серед них 306 – дорослі, 241 – діти.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!