Стислий огляд подій

У Львові провели унікальну операцію – замінили розтрощений хребець на імплантант

На третій день після операції на хребті пацієнт уже почав ходити самостійно

Важкий перелом хребта та параліч нижніх кінцівок

У вкрай важкому стані після ДТП 29-річного Івана каретою швидкої допомоги доправили до Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова.

Обстеження пацієнта підтверджують – перелом другого поперекового хребця. Як наслідок – сильний тиск на спинномозковий канал та спинний мозок, а також пошкодження шляхів нервових сигналів. Послаблення м’язів нижніх кінцівок прогресувало.

Без оперативного втручання чоловік не зміг би самостійно рухатися

Спеціалісти Центру нейрохірургії та неврології вперше у нашій лікарні провели вкрай складне втручання – спондилодез задньобоковою корпоректомією. Тобто провели операцію по фіксації патологічно рухомих хребців з заміною розтрощеного на імплантант.

Спершу – спеціалісти усунули тіло пошкодженого хребця. Далі – його замінили титановим кейджем – фрагментом, максимально наближеним за структурою до справжньої кістки. Це створило необхідні умови для зростання.

Наступний етап – скріплення титанових гвинтів і стержнів, які міцно утримують хребці. Так, було ліквідовано патологічну нерухомість та нестабільність хребців. Втручання пройшло успішно.

На третій день пацієнт уже почав ходити самостійно.

Іван готується до виписки. А після такої складної операції він стоїть на свої двох ногах поруч з лікарями, а через місяць уже піде на роботу.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.