Стислий огляд подій

У Львові вперше провели успішну резекцію легень тораскопічним методом

Вперше провели успішну резекцію легень тораскопічним методом у Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр

Новий рік починається з добрих новин та вдалих операцій. В ЗУСДМЦ був прооперований 17-ти річний юнак з приводу пухлини середостіння

Операція проводилася торакоскопічним методом, в ході якої було виявлено, що пухлина вражає ще й ліву легеню. Тому було прийнято рішення про проведення атипової резекції верхівки лівої легені із пухлиною.

Операцію вдалось провести малоінвазивним методом, тривалістю понад 4 години. Лікарі ЗУСДМЦ надзвичайно вдячні за допомогу у проведенні операції БФ Таблеточки, який нещодавно подарував лікарні ультразвуковий скальпель LOTUS виробництва німецької фірми BOWA.

Завдяки сучасним технологіям і фахівцям Центру, зокрема, Андрію Кузику, завідувачу кафедри дитячої хірургії ЛНМУ імені Данила Галицького, Богдану Романишину, завідувачу відділення хірургії, Світозару Халаку, дитячому хірургу вперше у Центрі резекцію легень вдалось виконати торакоспопічним методом.
Хлопець почувається добре, післяопераційна адаптація пройшла швидко.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.