Головна / Стислий огляд подій / У містах і селах Сокальщини стало чистіше

У містах і селах Сокальщини стало чистіше

16 квітня у містах і селах Сокальщини в рамках місячника озеленення та благоустрою пройшов День довкілля. В ході акції  впорядковували вулиці, парки, сквери, кладовища, садили ліс тощо. У ній взяли участь голова РДА Микола Мисак, голова районної ради Ігор Дацюк, міський голова Сокаля Богдан Зарічний, їх заступники, працівники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, представники підприємств, установ та організацій міста і району, депутатського корпусу.

У Сокалі силами 300 осіб приведено до належного стану міський парк площею 4,2 га, впорядковані території установ та організацій, шкіл, дошкільних установ, спортивні майданчики, міський стадіон та територія Сокальського професійного ліцею. По вул. Шептицького покладено бруківку на площі 140  кв. м. Також впорядковано два кладовища, поховання воїнів Великої Вітчизняної війни та пам"ятник Невідомому солдату. У Великих Мостах ліквідували 3 сміттєзвалища. У Дні довкілля взяли участь працівники бюджетних установ та навчального кінологічного центру Державної прикордонної служби України. У Белзі, по вул. Міцкевича, керівники міської ради та депутати висадили 60 дерев та впорядкували братську могилу на цвинтарі. Впорядковано також  територію відділу державної прикордонної служби "Белз". В Угнові працівники бюджетних установ та міської ради заклали сквер по вул. Сагайдачного. Вони висадили 60 дерев (ялина, береза, липа, дикі яблуні), впорядкували і спортивні споруди, побілили бордюри; також впорядковано територію професійнотехнічного училища. У 32 селах та селищі Жвирка під час проведення місячника озеленення і благоустрою та Дня довкілля прибрали території бюджетних установ, місцевих рад, кладовищ, пам"ятників національного та місцевого значення, ліквідували стихійні сміттєзвалища. ДВАТ “Шахта “Надія” (М. Криштопа) виділила 250 тис. грн. на придбання матеріалів та ремонт дороги ЛьвівКовель. Зроблено ямковий ремонт доріг БендюгаСокаль. Цікавими є ініціативи місцевих громад Домашева, Боб’ятина, Лучиць, Скоморох, Волиці, Стременя стосовно ремонту доріг місцевого значення (майже 60 км).

На землях лісфонду Карівської, Хлівчанської, Стенятинської, Бутинської, Реклинецької сільських рад площею 7,5 га висаджено сіянці сосни, модрини, дуба, частково смереки. Сокальська гімназія, Поторицька, Забузька та інші школи закупили у "Галсільлісі" та висадили саджанці горобини і липи.

Любов ЛУЦІВ.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

10 − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!