Стислий огляд подій

У неділю відбудеться свято для дітей у Винниках

Для юних відвідувачів підготували творчі заняття з використанням методик арт-терапії, які проводитимуть кваліфіковані спеціалісти. Мережа центрів едукації ЦЕ за підтримки ЮНІСЕФ запрошують на творче свято у Винниках. Захід відбудеться 31 липня о 14:00 на площі перед костелом (вул. Шевченка / Львівська).

Арт-терапія – це методика у психотерапії, яка передбачає висловлення через творчість. Заняття допомагають впоратися з апатією, агресією, перепадами настрою тощо та підходять для всіх. За бажання, під час заходу батьки матимуть змогу проконсультуватися з присутніми психологами.

Також на святі дітей та їхніх батьків чекають: батути, шоу мильних бульбашок, аніматори, аквагрим, ігри, мистецькі заходи від громади Винників. Запланована ігрова лекція від поліції про правила дорожнього руху та безпечне поводження на вулиці.

Схожі заходи відбудуться й у інших громадах Львова:

  • 7 серпня, 14:00 — Брюховичі
  • 28 серпня, 14:00 — Дубляни
  • 11 вересня, 14:00 — Рясне

«Все, що відбувається зараз навколо нас, є складним випробуванням для наших дітей. Вони, так само як і дорослі, відчувають стрес, але, на жаль, ще не знають як з ним справлятися. Тому ми вирішили організувати невеликі творчі заходи у громадах Львова, на яких і діти, і дорослі зможуть відпочити та отримати позитивні емоції, яких зараз усім нам дуже бракує», — коментує координатор свята Дмитрій Шевченко.

Нагадуємо, що впродовж липня-жовтня дорослі і діти також можуть доєднатися до безкоштовних творчих занять з використанням методик арт-терапії у Львові та області. Розклад занять за посиланням.

Проєкт реалізується Мережею центрів едукації ЦЕ за підтримки ЮНІСЕФ в рамках проєкту «Спільно | твоя підтримка поруч» у партнерстві з МБФ «Партнерство «Кожній дитині» та Інституту міста.

Голос Сокальщини на GoogleNews