Стислий огляд подій

У просторі інноваційної освіти Lviv Open Lab готують YouTube-проєкт, що покликаний показати практичну сторону науки у Львові

В рамках проєкту Lviv Online Lab науку пояснюватимуть простими словами

Для цього команда відвідала різні локації у місті – від лабораторій до 3D-майстерень – та розпитала про наукову сторону їх діяльності.

Так, у пілотному відео проєкту «Lviv Online Lab. Наука простими словами» знімальна група відвідала компанію, що займається 3D-друком, 3D Tech ADDtive та дізналася про усі тонкощі роботи з 3D-принтерами. Глядачі зможуть дізнатися про те, що потрібно для того, щоб почати друкувати на 3D-принтері, що спільного між Термінатором 2 і 3D-друком та до чого тут Львівський оперний театр і LEAN-виробництво.

Окрім цього, у наступних відео, що вийдуть на каналі Lviv Open Lab, на глядачів чекає знайомство з хімічною лабораторією, що перевіряє якість води у «Львівводоканалі», астрономічною обсерваторією ЛНУ ім. І. Франка, осередком львівських стартапів Tech StartUp School, а ще – справжньою біотехнологічною лабораторією.

Саме через такі проєкти команда молодіжного простору Lviv Open Lab займається популяризацією науки та технологій серед молоді. Тут наука виходить за межі лабораторій та стає більш зрозумілою для звичайних людей. Досяжність науки – це те, до чого тут прагнуть.

Подивитися відео можна за посиланням: https://youtu.be/jan8N8OLyqA

317209382
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.