Стислий огляд подій

У пункті пропуску «Угринів» запроваджено зміни у послідовності видів контролю

Від сьогодні в автомобільному пункті пропуску «Угринів» змінилась послідовність прикордонного та митного контролю у напрямку виїзду з України.

Апробація технологічних процедур щодо оформлення осіб та транспортних засобів стосується зміни послідовності прикордонного та митного контролю лише українських контрольних служб – пр оце повідомляє ДФС у Львівській області.

Особливості змін полягають у тому, що тепер під час виїзду з України подорожні спочатку проходять процедуру паспортного контролю. Прикордонний наряд вносить інформацію про осіб та транспортні засоби, які перетинають кордон у відомчу базу даних. Вона автоматично передається до відповідної бази даних митниці. Відтак немає необхідності інспектору митниці ще раз вносити цю інформацію. Також одночасно здійснюється прикордонний та митний огляд автомобіля. Це дозволяє уникнути дублювання функцій, зменшити час, необхідний для перетину кордону.

Такий порядок технологічних процедур раніше було запроваджено у пунктах пропуску “Смільниця” та “Грушів”. У разі успішності цього експерименту, метою якого є зменшення часу на проходження прикордонно-митних формальностей під час виїзду за межі України, його буде запроваджено в усіх пунктах пропуску.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.