Головна / Стислий огляд подій / У “Раві-Руській” розмежували смуги руху “українських” та “іноземних” автомобілів
розділення смуг руху на Раві Руській
розділення смуг руху на Раві Руській

У “Раві-Руській” розмежували смуги руху “українських” та “іноземних” автомобілів

З четверга, 16 березня, з 12.00, за рішенням Львівської ОДА, прикордонниками у взаємодії з Нацполіцією та ДФС розмежували смуги руху для автомобілів з українською та іноземною реєстраціями.

Про це Голос Сокальщини повідомила прес-служба ДПСУ.

Для скеровування автомобілів та проведення роз’яснювальної роботи в місці розділення смуг руху прикордонники та представники поліції організували спільне чергування. А відповідні напрямки руху були позначені дорожніми знаками та необхідним дорожнім обладнанням, зокрема встановлено близько 270  парапетів протяжністю 100 метрів. За повідомлення директора ПП Рома Романа Демчини, протяжність парапетів не 100, а 1200 метрів.

Зазначені новації дозволять прискорити перетинання кордону громадянами України, які слідують з інших регіонів країни, або прямують з туристичною чи діловою метою поїздки та відокремити потік іноземних авто під керуванням громадян України (мешканців прикордоння), які здійснюють регулярні поїздки в рамках місцевого прикордонного руху.

Наступним етапом експерименту планується його запровадження перед пунктом пропуску «Ягодин» у Волинській області, що на кордоні з Польщею.

Учасники руху пропонують парапети і з другої сторони, щоб ніхто не зміг вклинитися і їхав суто по черзі, бо постійно у чергу “вклинюються” по домовленості. Митники та поліція закривають очі на все.

Голос Сокальщини на GoogleNews

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!