Стислий огляд подій

У селищі Новий Яричів запрацювала поліцейська станція

На Львівщині запрацювала ще одна поліцейська станція

Станцію було відкрито сьогодні, 28 травня, на території Львівського району у селищі Новий Яричів на площі Єдності, 22 в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади»

Участь у відкритті взяли заступник очільника поліції Львівщини капітан поліції Дмитро Міхалець, начальник Львівського районного управління поліції #1 полковник поліції Павло Гарасим, голова Львівської районної ради Олег Сулима та голова Кам’янка-Бузької районної адміністрації Христина Замула.

Обов’язки поліцейського офіцера громади тут виконуватиме майор поліції Дмитро Савицький та капітан поліції Анна Мороз, які пройшли спеціалізоване навчання.

Площа Новояричівської територіальної громади становить 222 квадратні кілометри, населення – понад 18,5 тисяч осіб.

Головним завданням правоохоронця є забезпечення правопорядку на ввіреній території та створення безпечного середовища для кожного мешканця громади. Поліцейський забезпечений службовим транспортом, зброєю, засобами зв’язку та всім необхідним для несення служби.

Щоб краще орієнтуватися у потребах людей та негайно реагувати на їхні звернення, поліцейський офіцер проживатиме на території обслуговування та буде доступним для громадян цілодобово.

До основних обов’язків поліцейського офіцера громади належать підтримання публічного порядку, протидія та запобігання вчиненню правопорушень, превентивна робота тощо. Оцінювати діяльність поліцейського офіцера будуть самі мешканці.

Нагадаємо, що проєкт «Поліцейський офіцер громади» реалізується Головним управлінням Національної поліції у Львівській області спільно з територіальними громадами, з якими підписано відповідні меморандуми про співпрацю. Головна мета проєкту – створити безпечне середовища для кожного мешканця. У Львівській області він уже реалізований у 24 територіальних громадах, відкрито 25 поліцейських станцій, де несуть службу 36 поліцейських офіцерів громад, а до кінця цього року їхня кількість збільшиться до 61.

Відділ комунікації поліції Львівської області

750797284
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.