Стислий огляд подій

У школах Сокаля відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року-2012”

У школах Сокаля відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року-2012”, в ньому взяли участь вчителі шкіл Сокальщини. Конкурс проходив два дні в номінаціях: (по чотири учасники) “фізична культура”, “українська мова і література”, (по сім) “біологія” та “англійська мова”.
У перший конкурсний день відбувалися презентації роботи вчителів, майстеркласи з сучасних технологій навчання, контрольні роботи. Наступного дня троє вчителів, які за підсумками були визнані кращими, проводили відкриті уроки в сокальських школах.

Компетентне журі, в склад якого входили методисти РМК, вчителі вищої категорії, переможці конкурсу попередніх років, визначило переможців конкурсу “Вчитель року2012”. В номінації “фізична культура” перемогу здобув Микола Ковальчук (Сокальський НВК “ЗШ ІІІІ ст. №4ліцей”), у номінації “українська мова і література” перше місце в Любові Уманської (ЗШ ІІІІ ст. №5 м. Сокаль), в номінації “англійська мова” перемогла Ірина Груша (Сокальський НВК “ЗШ ІІІІ ст. №3колегіум”), в номінації “біологія” найкращий результат в Надії Кріцак (Варязька ЗШ ІІІІ ст.).
Переможці конкурсу будуть нагороджені грошовими преміями та грамотами відділу освіти Сокальської РДА. Також вони представлятимуть Сокальщину на обласному конкурсі “Вчитель року2012”, який відбудеться цього місяця у Львові.

Галина ГІБЛЯК,
завідувач райметодкабінету.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.