Стислий огляд подій

У Сокалі благодійники з Голландії допомагають людям з інвалідністю

Сокальську районну асоціацію інвалідів відвідали хороші гості – Аадріан Хамсен із Голландії, перекладач Марія Покальчук та директор КЗЛОР «Лешківського психоневрологічного інтернату» Ольга Хорташко.

Пан Аадріан вже близько 20-ти років відвідує м. Сокаль. Він один із представників благодійного фонду «Голландія-Україна: допомога і транспорт», який декілька років поспіль привозив гуманітарну допомогу в Україну та в Сокальщину зокрема. Сьогодні школи, лікарні, дитячі садочки, громадські організації та інші установи продовжують користуватися меблями, матрацами та іншим добром, привезеним паном Аадом та його колегами із Голландії. Аад зробив неоціненний внесок у відкриття Центру реабілітації для людей з інвалідністю «Промінь надії», який зараз функціонує при Сокальській асоціації інвалідів.

Наш творчий колектив «Вишиванка» (молодь з інвалідністю) та його керівник Надія Бокало підготували для гостей невеликий концерт. Також молодь подарували Аадові свої малюнки, привітання та слова подяки. Аад почастував молодь солодощами із Голладнії. Дякуємо пану Аадріану за його великий внесок, віддану працю та підтримку нашого району та нашої організації. Ми це цінуємо та завжди пам’ятатимемо. Бажаємо Ааду міцного здоров»я, щастя і ще багато нових звершень!

Голос Сокальщини на GoogleNews