Головна / Стислий огляд подій / У Сокальському районі – найвища зарплата в області

У Сокальському районі – найвища зарплата в області

На замовлення ЛОДА у грудні минулого року серед мешканців районів Львівщини провели закрите соціологічне дослідження щодо ефективності роботи нинішніх голів райдержадміністрацій.

У п’ятірці районів, які розвиваються найдинамічніше, є Жидачівський (74 бали), Пустомитівський (65), Кам’янко-Бузький (56,5), Городоцький (47,5) і Миколаївський (39).

Сокальський район на шостому місці (35 балів). В активі очільника РДА Миколи Мисака – друге місце по області за зібраними податками (майже 580 грн. на одного мешканця району, більше – 690 грн. – тільки на Стрийщині), зате погана ситуація на споживчому ринку, у будівництві та тваринництві. Натомість мешканці Сокальського району отримують найвищу в області середню зарплатню (2880 грн.), це, насамперед, завдяки високим зарплатам шахтарів. Рейтинг грунтувався на статистичних даних обласного управління статистики та ДПА у Львівській області за три квартали 2011ого у порівнянні з тим же періодом 2010 року. Наші сусіди: Радехівський район на десятому, Жовківський – на сімнадцятому місцях.

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

ten − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.