Головна / Стислий огляд подій / У Тартакові відбулася презентація міжнародного туристичного мініпроекту «Підвищення туристичної привабливості (палац Урбанських)»

У Тартакові відбулася презентація міжнародного туристичного мініпроекту «Підвищення туристичної привабливості (палац Урбанських)»

Мініпроекти здійснюються в рамках проекту «Попередження торгівлі людьми шляхом розвитку соціальної роботи та мобілізації громад», який впроваджує представництво Міжнародної організації з міграції в Україні за фінансової підтримки Швейцарського бюро співпраці в Україні. В заходах взяли участь керівник апарату РДА Марія Христинич, заступник голови районної ради Володимир Чуб, Тартаківський сільський голова Степан Орловський, голова представництва Міжнародної організації з міграції в Україні, представники Українського фонду «Благополуччя дітей», ЗахідноУкраїнського ресурсного центру, місцевої громадської організації «За розвиток села»,  громада. Тартаківська громадська організація «За розвиток села» не вперше бере участь у різноманітних міжнародних мініпроектах. Минулого року був виграний грант і встановлено спортивний майданчик у  Романівці та дитячий – у Тартакові. Тепер сільська громада втілюватиме в життя проект, пов”язаний з туристичним розвитком території.

Наш кор.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!