Головна / Стислий огляд подій / Як правильно встановити і замонтувати вікно

Як правильно встановити і замонтувати вікно

Якісні і довговічні пластикові вікна хочеться отримати кожного замовника , при цьому слід враховувати , що на довговічність вікон впливає не тільки якість використовуваних при виготовленні вікон матеріалів , але і кваліфікований монтаж . Від того , як саме встановлено вікно , залежить наскільки довго і надійно воно прослужить .

Багато компаній намагаються детально описати процес установки вікон , оскільки замовникам важливо знати , як саме проводиться монтаж металопластикових конструкцій. Компанія « Пластика ВІКОН » на своєму ресурсі http://www.plastika-okon.ru пропонує вашій увазі ознайомчу інформацію з питань виготовлення і встановлення вікон і дверей.

Конструкції із пластику повинні монтуватися професіоналами з багаторічним стажем , кваліфікація майстра – монтажника обов'язково підтверджується відповідними документами та сертифікатами . Монтаж проводиться спеціалізованим інструментом , з використанням найсучасніших монтажних матеріалів. Ось деякі моменти , на які слід звернути особливу увагу:

Установка конструкцій проводиться строго за рівнем . Дана умова обов'язково для забезпечення правильної роботи фурнітури і рівномірного розподілу статичного навантаження на всі елементи вікна.

При установці вікон обов'язково повинні використовуватися ПСУЛ – попередньо стиснуті ущільнювальні стрічки. Використання ПСУЛ забезпечує високу герметизацію від проникнення вологи всередину приміщення , в той же час , гарантуючи вихід утворюється водяної пари з простору монтажного шва.

Облаштування укосів усередині приміщення повинно виконуватися з використанням матеріалів утеплювачів . Найкращий варіант внутрішньої обробки – системи пластикових укосів з додатковим утепленням простору під схилом теплоізоляційними матеріалами типу URSA або IZOMELT .

Після завершення монтажу слід перевірити якість виконаних робіт – перевірити дію віконної і дверної фурнітури на предмет надійної працездатності , оглянути вікна та аксесуари з метою виявлення дефектів.

Для того щоб отримати дійсно якісний продукт , слід звертатися в компанії , вже давно працюють на віконному ринку . Довга робота компанії свідчить про те , що в умовах серйозної конкуренції фірма добре зарекомендувала себе серед замовників.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

16 − fourteen =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!