Стислий огляд подій

Вже вдруге проходить акція “Допоможи солдату в АТО”

В Острівській школі вже вдруге проходить акція "Допоможи солдату в АТО". Перша відбулася у вересні. Збір коштів організували учні та батьки 11 класу (керівник Г. Живко). Допомога була адресна: почувши по радіо, що наш земляк із Добротвора Сергій Загалайло з 80-ї аеромобільної бригади був тяжко поранений і потребує коштів на лікування, ми переказали гроші його мамі, яка була рада будьякій допомозі і дуже дякувала учням, батькам, вчителям. Школярі початкових класів намалювали солдатам малюнки з побажаннями вернутись додому живими, здоровими і з перемогою. Через диякона і викладача Київської духовної Академії Івана Сидора, який був учасником Майдану і бив набат у дзвони Михайлівського золото-верхового храму, ми передали малюнки у Київський госпіталь.

А до свята св. Миколая школярі, вчителі знову вирішили допомогти солдатам відчути домашній затишок. Хто мав змогу, спік домашнє печиво, хтось здав гроші, учні початкових класів намалювали малюнки. Знаємо, що наша передача вже доставлена.

Наша нація сильна тим, що ми вміємо згуртуватися в складний час. Віримо, що перемога буде за нашим народом. Дякуємо всім, хто долучається до такої допомоги. Слава нашим героям, волонтерам!

Галина ЖИВКО, вчителька Острівської школи.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.