Стислий огляд подій

В “Карітас-Сокаль” відбулася зустріч з матерями, дружинами родин загиблих учасників ООС Сокальщини

В приміщенні Благодійного фонду «Карітас»-Сокаль відбулася зустріч з матерями, дружинами родин загиблих учасників операції Об’єднаних сил Сокальщини, які загинули на Донбасі. До присутніх звернувся директор «Карітас-Сокаль» отець Ярослав Кащук, який помолився за загиблих та убієнних у всіх війнах, подякував матерям та дружинам за те, що виростили справжніх синів, які гідно захищали нашу землю від російського ворога у сьогоднішній неоголошеній російсько-українській війні та привітав усіх мам з Днем матері.

Перед присутніми родинами загиблих бійців виступили учні та вчителі Сокальської школи мистецтв імені Віктора Матюка. Голова Союзу українок Сокальщини Ірина Мандрик надала фінансову матеріальну допомогу, якій вдалося отримати від української діаспори з Торонто. Водночас, Центр допомоги учасників АТО у Сокальському районі подарував родинам прапори для їх встановлення на могилах загиблих синів, БФ «Карітас-Сокаль» вручив квіти матерям та дружинам загиблих учасників операції Об’єднаних сил Сокальщини.

Живе спілкування, щира молитва та Вічна пам’ять про загиблих синів українського народу – це найголовніше, що об’єднує дружин, матерів, дітей та батьків загиблих для теперішньої та майбутньої віри, що треба жити далі.

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.