Стислий огляд подій

В Червонограді для розчищення міста від снігу залучило 5 одиниць техніки

До розчищення міста від снігу КП «Червонограджитлокомунсервіс» залучило 5 одиниць техніки, а працівники, прибирали вулиці навіть у вихідні.

Як зазначив директор підприємства Юрій Кукоба, під час прибирання внутріквартальних доріг неабиякою проблемою для комунальників є хаотичне паркування приватного автотранспорту, який їх власники часто залишають на дорогах. Снігоочисна техніка не мала можливості доступу до окремих територій. Зокрема, це мікрорайон Набережний, вулиці Стуса та Івасюка. У зв’язку із цим велике прохання до водіїв паркувати свої авто у визначених місцях і дати можливість комунальним службам прибирати місто від снігу особливо під час опадів.

Усі об’єкти теплопостачання Червонограда, Соснівки та Гірника працюють належним чином

Тепло у помешкання мешканців подається стабільно. За словами директора КП «Червоноградтеплокомуненерго» Степана Дмуховського, наразі найбільшою проблемою є проплата за спожитий природний газ і виконання урядової постанови №812. Згідно з цим документом, усі кошти підприємства надходять на рахунки «Ощадбанку», але виконавча служба наклала на них арешт. Адміністрація КП ЧТКЕ звернулася за роз’ясненнями в Міністерство регіонального розвитку, проте вирішити це питання досі не вдалося.

КП «Червоноградводоканал» працює у звичайному режимі, працівники усувають аварійні ситуації, ліквідовують пориви водопровду, здійснюють роботи по заміні водопровідних мереж. Як повідомив директор підприємства Володимир Солдат, минулого тижня провели переврізку водопроводу по вул. Бандери, 1 та Івасюка, 27

Голос Сокальщини на GoogleNews