Стислий огляд подій

В Червонограді хочуть зробити виділення земельних ділянок прозорим

Як зробити процес виділення земельних ділянок прозорим?

1 грудня в Червонограді відбулося публічне обговорення Проєкту Положення про прозорість та підзвітність місцевих органів влади при безоплатному розподіленні земельних ділянок у Червоноградській міській раді.

Ключовою метою Положення, як зазначила експерт у сфері земельних відносин Олександра Чоловська, є створення обліку громадян, які мають бажання отримати земельні ділянки за їх основним призначенням та інформувати мешканців Червоноградської громади про те, що ці земельні ділянки можна безкоштовно отримати через безоплатну приватизацію.

Згідно визначеної процедури, люди матимуть можливість  подати відповідні заяви до ЦНАПу. В разі, якщо вільної  земельної ділянки не виявиться, їх буде включено до реєстру і згодом, при наявності такої ділянки, конкретну особу про це поінформують, і вона матиме можливість безкоштовно її отримати.

Також в разі прийняття Положення, воно виключить багато проблемних питань і для тих, хто приймає рішення і дасть можливість планомірно розподіляти земельні ділянки тим, хто їх дійсно потребує.

Голос Сокальщини на GoogleNews