Стислий огляд подій

У Двірцях на Сокальщині створено загін самооборони

Якщо спільно, то навіть у нинішньому стані економічної скрути, воєнної агресії все ж можна щось зробити. Саме так працюють у Двірцівській сільській раді. Сільський голова Надія Стрілець ні від кого манни з неба не очікує. Пише мікропроекти, працює зі спонсорами і громадою – й результати не забарилися. Отож на перекриття даху Народного дому у с. Двірці потрібно було 150 тис. грн. Половина надійшла з обласного бюджету, 45 тис. грн. офірувала фірма «РОТЕН», а решту виділила сільська рада. Загалом ця фірма, яка на території Двірцівської сільської ради орендує землю, на різні потреби сіл Волиця і Двірці дає кошти: по 5 і 2 тис. грн. – на ремонт доріг у селах Волиця та Двірці, дві тисячі гривень – на футбольний клуб ФСК «Двірці».

ТОВ «Розумбуд» виділило 12 тис. грн. на 12 пластикових вікон для Народного дому с. Волиця і 25 тис. грн. на 11 вікон Народного дому с. Двірці. Розроблена проектнокошторисна документація на 95 тис. грн. на ремонт вулиць Підлісної (Волиця) та Садової (Двірці). За кошти за оренду приміщень вдалося встановити двоє дверей і п`ять вікон у приміщенні сільської ради.

Як повідомила сільський голова Надія Стрілець, вже виготовлений генеральний план із зміною меж у с. Двірці та розпочато роботи над виготовленням генплану в с. Волиця. У цьому ж селі розробили квартал забудови на 16 земельних ділянок, де на багатьох вже йде будівництво, розпочато роботу ще над одним.

У Двірцівську сільську раду, як і в кожну нині в Україні, надходять повістки, і мужчини йдуть до війська. Тут створили загін народної оборони, який очолив депутат районної ради Василь Малко. Але сільський голова п. Надія, хоч як їй і всім працівникам не трудно, думають про майбутнє своїх сіл. Тому й всі спільно працюють на благо громад і України.

Оксана ПРОЦЬ.      

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.