Головна / Стислий огляд подій / Цього року новорічних подарунків дітям батьків, які працюють, від фонду соціального страхування не буде

Цього року новорічних подарунків дітям батьків, які працюють, від фонду соціального страхування не буде

На порозі найулюбленіше свято малечі – Новий рік. Цієї пори з нетерпінням чекають на сюрпризи та подарунки, тому Сокальська районна виконавча дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності вже понад десять років турбувалася про солодкі гостинці для них.

Проте з прийняттям Закону України «Про запобігання фінансової катастрофи та створення умов для економічного зростання в Україні» від 27.03.2014 року №1166, згідно з яким з 1 травня зменшено пропорцію розподілу внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності.

Тобто кожен, хто працює, далі сплачує той самий внесок, що і раніше, проте його перерозподіл між іншими Фондами соціального страхування зменшив надходження до бюджету Фонду соцстраху з тимчасової втрати працездатності більш, ніж на 1,5 мільярда гривень.

З метою затвердження збалансованого бюджету Фонду на 2014 рік, правлінням Фонду 30 травня 2014 року затверджено зміни до кошторисів програм відділень Фонду щодо відновлення здоров’я застрахованих осіб та членів їх сімей на 2014 рік, відповідно до яких кошти на фінансування позашкільного обслуговування, в тому числі придбання новорічних подарунків, у 2014 році не передбачено.

Оксана ГУЗІЧ, директор Сокальської районної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

13 + thirteen =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!