Стислий огляд подій

В області провели семінар із туризму для осіб з інвалідністю

На прикладі Львівщини навчали представників з Луганської області як започаткувати підприємницьку діяльність у сфері сільського туризму для осіб з інвалідністю. Семінар проходив 7-12 липня у Брюховичах.

Упродовж п’яти днів учасники знайомилися з можливостями підприємницької діяльності для осіб з інвалідністю у сфері сільського туризму, побували на екскурсіях у львівському музеї Андрея Шептицького, Свірзькому замку, парку «Казкові поля» у селі Стрілки. Опісля на підставі отриманої інформації підготували презентації із розвитку власного бізнесу у сфері сільського туризму.

Приєднався до семінару і заступник начальника управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Тарас Лозинський.

«Інклюзивний туризм є досить затребуваним на теренах України, – зазначив він. – До прикладу, зараз в нашій області є дві організації, які організовують сходження для осіб з інвалідністю в гори, за допомогою спеціального крісла «джульєтка». На одне з таких крісел ми допомагали збирати кошти. Тобто це один з тих продуктів, які можна повторити і у вас в сільському зеленому туризмі. Не обов’язково робити прогулянки у високі гори, можна здійснювати мандрівки рекреаційними зонами, різними природними осередками».

Зазначимо, що організатори заходу є «Товариство «Зелений хрест» зі Львова у партнерстві з «АМІ-СХІД» (Кремінна).

Олександр Волошинський, голова «Товариства «Зелений хрест» розповів, що вони отримали грант від ООН на розвиток громадських організацій, які працюють в Луганській і Донецькій областях.

«Ми зробили все для того, щоб привезти людей зі Сходу до нас, щоб їм не тільки розповісти теорію, але й показати практичні приклади, де для початку бізнесу у сфері сільського туризму для осіб з інвалідністю не потрібно було чогось надзвичайного. Слід облаштувати простір та навчити персонал. Більшість учасників семінару раніше не виїжджали за межі своєї області і ніхто з них до цього інклюзивним туризмом не займався. Сподіваємось, ситуація зміниться і вони зможуть у своїх агрооселях приймати гостей і заробляти на цьому кошти», – наголосив Олександр Волошинський.

В області провели семінар із туризму для осіб з інвалідністю

В області провели семінар із туризму для осіб з інвалідністю

В області провели семінар із туризму для осіб з інвалідністю

В області провели семінар із туризму для осіб з інвалідністю

Голос Сокальщини на GoogleNews