Стислий огляд подій

В перше до лікарні Львова пацієнта доставили гелікоптером

Мить, на яку ми довго очікували і про яку мріяли

Про це повідомили у Клінічній лікарні швидкої допомоги міста Львова.

Вперше в історії української медицини сьогодні 9 квітня до лікарні швидкої допомоги міста Львова госпіталізували пацієнта авіацією – це, без сумніву, новий етап для для розвитку всієї медичної галузі.

Як уточнили в лікарні, пацієнтку доставили з ішемічним інсультом, наразі проводяться всі необхідні обстеження і медики будуть визначатись з подальшою тактикою лікування. Жінці 79 років.

«З одного боку – дуже урочиста мить, ми цього очікували давно, а з іншого боку – досить хвилююча, бо я, як керівник анестезіологічної служби, відповідаю за супровід пацієнта, якого привезуть. Ми готові, реанімаційна бригада, реанімаційний ящик, реанімаційний супровід, всі чекаємо, як цей перший раз пройде, щоб по цій стежинці потім працювати і працювати, надавати допомогу вчасно – бо це основне, особливо у пацієнтів у критичному стані. В нас пророблений локальний маршрут для пацієнта, який сюди потрапляє гелікоптером, його зустрічає реанімаційна бригада, ми супроводжуємо пацієнта далі до комп`ютерної томографії, обстежуємо його і з результатами обстеження визначаємо далі лікувальну тактику. До 15 хв ми повинні визначитись із ситуацією», – прокоментувала Наталія Матолінець, завідувачка відділення анестезіології та інтенсивної терапії Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова.

315596184
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.