Головна / Стислий огляд подій / В Сокальському районі діятимуть групи соціального патрулювання

В Сокальському районі діятимуть групи соціального патрулювання

В осінньо-зимовий період 2018-2019 при потребі у Сокальському районі діятимуть групи соціального патрулювання. У неї входять соціальні робітники Територіального центру соціального обслуговування, дільничі інспектори – представники місцевих рад. Така група є сформована при кожній сільській, селищній, міській радах.

Як розповідає Радіо «Сокаль» директор Територіального центру соціального обслуговування Тетяна Бугай, вони діють ще із 2013 року згідно наказу голови Сокальської РДА. Щороку перед початком осінньо-зимового періоду збирається Координаційної ради для забезпечення здійснення відповідного соціального патрулювання. Відповідна нарада відбулася 28 листопада в Сокальській райдержадміністрації.

Власне, групи соціального патрулювання організовують пункти обігріву у період сильних морозів, аби уникнути переохолодження мешканців району, а ще у випадку  НС. Як розповідає Тетяна Бугай, минулого осінньо-зимового періоду 2017-2018 не було потреби працювати робочим групам, але вони завжди напоготові. В основному така робота спрямована на самотніх людей, а ще безхатченків. Одне з головних завдань: виявляти таких осіб і надавати їм необхідну допомогу.

На новий зимовий період вже обговорили необхідні теми, затвердили перелік пунктів обігріву у Сокальському районі; склад груп соціальних патрулів і план дій у разі встановлення особи без постійного місця проживання. Сокальському районному сектору ГУДСНС України у Львівській області зі свого боку доручено підготувати програму по закупівлі намету на додаткові пункти обігріву та подати пропозицію до Сокальської райдержадміністрації.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!