Головна / Стислий огляд подій / У селі Ульвівок відбулася панахида по невинно убієнних енкаведистами юнаках

У селі Ульвівок відбулася панахида по невинно убієнних енкаведистами юнаках

19 квітня на цвинтарі у селі Ульвівок відбулася панахида по невинно убієнних юнаках, яких в 1946 році безжально, позвірячому замордували енкаведисти лише за те, що пішли в ліс по ялицю, щоб прикрасити нею церкву на Великодні свята. В пам’ять про ці страшні події місцеві жителі та районна організація ВО «Свобода» щороку вшановують їхню пам’ять. Поминальну панахиду відслужили священики о. Орест Рубель та о. Василь Партика, які звернулися до присутніх із палкими промовами.

Опісля мав слово голова Сокальського міського осередку ВО «Свобода» Юрій Товарянський, який зазначив, що хоч нас нині від тих кривавих подій відділяють десятки років, проте ніхто не забутий і ніщо не забуте. Тут лежать юнаки, в яких московські нелюди забрали життя лише за те, що ті були українцями і на власній землі хотіли дотримуватись українських звичаїв і традицій, вшановували українських героїв та мріяли про вільну незалежну Україну. Він звернувся до юнаків та дівчат, яких цього вечора зібралося чимало, щоб вони так само любили рідну землю, як ті хлопці, шанували батька та матір, українську мову та звичаї. Адже їм в майбутньому розбудовувати нашу державу.

Серед присутніх були депутати міської та районної рад, однолітки тих невинно убієнних хлопців з Ульвівка та їх рідні, які пам’ятають та доглядають за могилою. Вони зі сльозами на очах ділилися спогадами…

Наприкінці спільною молитвою «Отче наш» присутні вшанували пам’ять усіх убієнних на наших теренах. Адже живі мають свято берегти пам’ять про них, щоб такі події ніколи не повторилися на нашій землі. Тут похований цвіт української нації, ті, хто поклав своє життя на вівтар української держави.

Іван ПОДПОРІН,
член ВО «Свобода».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × five =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!