Стислий огляд подій

В Сокалі вшанували жертв політичних репресій

15 травня у Благодійному фонді "Карітас" було людно. Працівники Сокальського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно з БФ "Карітас" організували зустріч для одиноких громадян та людей похилого віку. Насамперед присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять усіх жертв політичних репресій, опісля ансамбль "Надвечір'я" територіального центру виконав молитву "До Пресвятої Богородиці", яку підтримав зал. Далі лунали вірші, патріотичні пісні, а також теплі щирі слова присвяти та побажань усім матерям. Отець Ярослав Кащук благословив присутніх та сказав, що українці зазнавали репресій з боку влади у різні часи. І нині вони потерпають у Криму, на сході України, де є сепаратисти. Він також подякував матерям за їх любов та відданість дітям, яким вони присвячують своє життя.

Захід майстерно вела Іванна Павлик. Опісля на присутніх чекав солодкий стіл, який організували для них колектив територіального центру та БФ "Карітас".

Самотні люди ще довго сиділи та гомоніли: одні згадували минуле, інші  переймалися сьогоденням, яке є дуже тривожним та важким. Всі вони були задоволені, що прийшли на цей захід.

Ігор ОЛІЩУК,
завідувач відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги територіального центру.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.